Informacje i rezerwacje
Zadzwoń: 505 133 403 oraz 504 173 256

Domki nad morzem z basenem

Domki nad morzem z basenem.

Polecamy domki nad morzem z basenem w Morska Dolina Władysławowo. Oferujemy apartamenty 4-6-osobowe w klimatyzowanych i ogrzewanych domkach we Władysławowie nad polskim morzem. Zapraszamy przez cały rok.

Domki murowane z basenem to doskonały wybór na wakacje! Oto kilka zalet, które przemawiają za takim rodzajem zakwaterowania:

  • Komfort i Prywatność: Domki murowane oferują wyższy standard niż drewniane chatki. Mają solidne ściany, izolację termiczną i wygodne wnętrza. Prywatny basen to luksus, który możesz cieszyć się tylko z rodziną lub przyjaciółmi.
  • Basen na Wyciągnięcie Ręki: Nie musisz szukać publicznego basenu ani plaży. Wystarczy wyjść z domku i skorzystać z basenu w dowolnym momencie dnia.
  • Rozrywka dla Dzieci: Basen to świetna atrakcja dla dzieci. Mogą się bawić bezpiecznie pod czujnym okiem dorosłych.
  • Relaks i Odpoczynek: Po dniu pełnym atrakcji możesz zanurzyć się w basenie i zrelaksować się. To idealny sposób na oderwanie się od codzienności.
Miejsce to jest szczególnie warte polecenia każdemu, kto lubi morze, plażę, bliskość unikalnej przyrody, morską bryzę i śpiew ptaków. Na milośników wycieczek pieszych i rowerowych czekają niezwykłe widoki wzdłuż Półwyspu Helskiego i Zatoki Puckiej.

Szerokie plaże po obu stronach portu we Władysławowie słyną z delikatnego piasku. Spacer z Morskiej Doliny zajmuje 30 minut. W sezonie letnim można skorzystac z meleksów, które dowiozą Państwa na plażę w ciągu zaledwie 4 minut.
Morska Dolina zapewnia doskonałe warunku do wypoczynku - na ogrodzonym terenie znajdują się przestrzenne apartamenty w domkach z tarasami, basen, leżaki, przestrzeń do grillowania.