Informacje i rezerwacje
Zadzwoń: 505 133 403 oraz 504 173 256

O Morskiej Dolinie

Nowe, otwarte w czerwcu 2024 roku wakacyjne apartamenty we Władysławowie nad polskim morzem. Zapraszamy przez cały rok na odpoczynek w komfortowych warunkach, w spokojnej okolicy.

Morska Dolina to cztery domy wakacyjne we wspólnej, ogrodzonej przestrzeni rekreacyjnej z basenem i placem zabaw dla dzieci. Łącznie w domach znajduje się 8 dużych, klimatyzowanych i ogrzewanych 4-6 osobowych apartamentów z aneksami kuchennymi oraz tarasami.

Miejsce to jest szczególnie warte polecenia każdemu, kto lubi morze, plażę, bliskość unikalnej przyrody, morską bryzę i śpiew ptaków. Na milośników wycieczek pieszych i rowerowych czekają niezwykłe widoki wzdłuż Półwyspu Helskiego i Zatoki Puckiej.

Szerokie plaże po obu stronach portu we Władysławowie słyną z delikatnego piasku. Spacer z Morskiej Doliny zajmuje 30 minut. W sezonie letnim można skorzystac z meleksów, które dowiozą Państwa na plażę w ciągu zaledwie 4 minut.
Morska Dolina zapewnia doskonałe warunku do wypoczynku - na ogrodzonym terenie znajdują się przestrzenne apartamenty w domkach z tarasami, basen, leżaki, przestrzeń do grillowania.